Texturovací podložka KŮŽE 8744 13

Texturovací podložka KŮŽE 8744 13

STAEDTLER


Texturovací podložka 8744 13 KŮŽE. Texturovací podložka FIMO STAEDTLER je vysoce kvalitní podložka určena k vytváření rozmanitých textur do modelovacích hmot. Dokážete s ní  vytvořit rozmanité dekorativní vzory na různém povrchu.
Informace o zboží
Kód :
8744 13
EAN :
4007817017227
Výrobce: :
STAEDTLER
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

Zakoupit na potreby-kancelarske.eu
Vstup do obchodu

Detailní popis: Texturovací podložka KŮŽE 8744 13

Texturovací podložka 8744 13 KŮŽE. Texturovací podložka FIMO STAEDTLER je vysoce kvalitní podložka určena k vytváření rozmanitých textur do modelovacích hmot. Dokážete s ní vytvořit rozmanité dekorativní vzory na různém povrchu.
Za pomocí texturovacích podložek můžete vytvářet rozmanité kresby na povrchy různých materiálů třeba papíru, za pomocí voskovek, pastelek, tuže, olejových pastelů nebo suchých pastelů atd. Dále slouží hlavně k otištění vzorů do povrchu hmoty jako je FIMO, CERNIT, PREMO atd.
Vzory snadno přenesete i na vypouklé nebo oblé tvary díky vysoké ohebnosti podložky a díky průhlednému materiálu, vzor umístíte velice přesně.
Texturovací podložku stačí jen přimáčknout na hmotu za pomoci válečku nebo strojku na polymerové hmoty.
Pomocí texturovacích podložek dokážete vytvořit fascinující vzory na povrchy šperků, ráměčků, svícnů či jiných předmětů, přidáním perleťových pudrů docílíte ještě většího efektu.
Odolnost a vysoká kvality tohoto výrobku zaručí dlouhou životnost.
K očištění a k údržbě stačí vlhký hadřík, pro odstranění většího znečiští postačí měkký kartáček.
Velikost podložky je v:13,5cm x š:16,5cm

Produkt: Texturovací podložka KŮŽE 8744 13 je zařazen v těchto kategoriích