Silikonová pasta SILIGUM 100g

Silikonová pasta SILIGUM je dvousložková směs, která se používá pro vytváření forem do velikosti 15 cm a plochých dekorací. Po rozmíchání směsi hmota tuhne do 10ti minut. Po zatuhnutí je výsledná forma velice pružná a odolná. Dokončené formy mohou být opakovaně použity pro vytvoření až 50 odlitků. Vhodná pro vytváření ...

detailní popis »
Kód produktu : 766309 Záruka : 24 měsíců
Dostupnost: momentálně nedostupné i
Cena s DPH:316,54
Cena bez DPH:261,60
Silikonová pasta SILIGUM 100g

Detailní popis Silikonová pasta SILIGUM 100g

Návod k použití:
1) Smíchejte jednu část objemu modré složky ku jedné části objemu bílé složky. Rychle je v ruce smíchejte a uválejte (po dobu 1 minuty). Jakmile bude mít směs jednotnou, bledě modrou barvu, tak je připravená k použití. Rychle ji vytvarujte do kuličky, přiložte a přitlačte ji na předmět položený naplocho na pracovní ploše a překryjte jej stejnoměrnou vrstvou pasty, silnou přibližně 3 až 4 milimetry.
2) Pracovní čas: maximálně 3 minuty
3) UPOZORNĚNÍ: rychle tuhne – během 5 minut
4) Sejměte vytvořenou formu a nalijte "reprodukční" materiál: sádru, křišťálovou pryskyřici
5) Vyjměte odlitek z formy
6) Nechte uschnout a poté dekorujte.

TIPY: Pokud pracujete s většími předměty, tak si ze sádrových pásků vytvořte podpůrné pouzdro. K prodloužení času potřebného pro nanesení pasty Siligum, vložte hotovou směs před započetím práce na několik minut do ledničky. Pro zamezení tvorby vzduchových bublinek, začněte zatlačováním "Siligumové" kuličky na jedné straně předmětu a postupně pracujte směrem k ostatním krajům. Pokud vytváříte odlitky z křišťálové pryskyřice, tak nejprve formu vymažte Gédéo vazelínou (ref. 766320).
Obsah 100 g Siligumu pokryje plochu cca 15×15 cm.

Produkt Silikonová pasta SILIGUM 100g zařazen v těchto kategoriích

Videa k produktu Silikonová pasta SILIGUM 100g