Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři

Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři. Se sadami Fimo Kids Form & Play si děti mohou vytvořit svůj vlastní svět pro hraní, jednoduchý návod krok za krokem, s obrázky, je přizpůsobený dětem. Stupeň obtížnosti vyznačen na každé sadě (1-snadné, 2-středně obtížné, 3-obtížné). 

detailní popis »
Kód produktu : 803405LZ Výrobce : STAEDTLER
Záruka : 24 měsíců
Toto zboží se již neprodává
Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři

Detailní popis Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři

Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři. Se sadami Fimo Kids Form & Play si děti mohou vytvořit svůj vlastní svět pro hraní, jednoduchý návod krok za krokem, s obrázky, je přizpůsobený dětem. Stupeň obtížnosti vyznačen na každé sadě (1-snadné, 2-středně obtížné, 3-obtížné). Každá sada obsahuje 4 balení Fimo Kids (á 42 g), tématické pozadí té které sady a brožurku s návodem. Praktické znovu uzavíratelné balení.
Hmota je měkká na dotek, snadno tvarovatelná, ideální pro dětské ruce. Není potřeba ji předem zpracovávat, dá se rovnou použít. Široká paleta jasných barev s možností míchání vlastních odstínů. Skvělá pro rozvoj jemné motoriky dětí, rovněž i jejich fantazie. Fimo Kids splňuje směrnice EU o bezpečnosti hraček, testováno nezávislými toxikology, CE certifikát. Vhodné pro děti od 8 let, pod dohledem dospělé osoby.

Parametry Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři

    Obsah balení:
    4x Fimo kids á 42 g v odstínech: žlutá, modrá, světle zelená a tělová
    modelovací nástroj
    kreslené pozadí
    návod krok za krokem

Produkt Sada Fimo Kids Form & Play Rytíři zařazen v těchto kategoriích