Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci
Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci

Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci

STAEDTLER


Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci. Se sadami Fimo Kids Form & Play si děti mohou vytvořit svůj vlastní svět pro hraní, jednoduchý návod krok za krokem, s obrázky, je přizpůsobený dětem. Stupeň obtížnosti vyznačen na každé sadě (1-snadné, 2-středně obtížné, 3-obtížné). Každá sada obsahuje 4 balení Fimo ...

Informace o zboží
Kód :
803402LZ
EAN :
4007817806036
Výrobce: :
STAEDTLER
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

Zakoupit na potreby-kancelarske.eu
Vstup do obchodu

Detailní popis: Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci

Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci. Se sadami Fimo Kids Form & Play si děti mohou vytvořit svůj vlastní svět pro hraní, jednoduchý návod krok za krokem, s obrázky, je přizpůsobený dětem. Stupeň obtížnosti vyznačen na každé sadě (1-snadné, 2-středně obtížné, 3-obtížné). Každá sada obsahuje 4 balení Fimo Kids (á 42 g), tématické pozadí té které sady a brožurku s návodem. Praktické znovu uzavíratelné balení.
Hmota je měkká na dotek, snadno tvarovatelná, ideální pro dětské ruce. Není potřeba ji předem zpracovávat, dá se rovnou použít. Široká paleta jasných barev s možností míchání vlastních odstínů. Skvělá pro rozvoj jemné motoriky dětí, rovněž i jejich fantazie. Fimo Kids splňuje směrnice EU o bezpečnosti hraček, testováno nezávislými toxikology, CE certifikát. Vhodné pro děti od 8 let, pod dohledem dospělé osoby.

Parametry Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci

    Obsah balení:
    4x Fimo kids á 42 g v odstínech: bílá, oranžová, hnědá a černá
    modelovací nástroj
    kreslené pozadí
    návod krok za krokem

Produkt: Sada Fimo Kids Form & Play Mazlíčci je zařazen v těchto kategoriích