Kovové plátky 14 x 14 centimetrů, 7 kusů, stříbro.

Vážený zákazníku, objednávky přijaté od 13. 12. 2018 od 6 hodin budeme expedovat od 2. 1. 2019. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme hezké Vánoce.

Kovové plátky 14 x 14 centimetrů, 7 kusů, stříbro. Na suchý a čistý povrch jako je dřevo, sádra, sklo, kov, lepenka a podobně, který chcete pokovit, naneste lepidlo na kovové plátky. Potom položte jeden kovový plátek na povrch předmětu a opatrně jej přetřete jemným štětcem.

detailní popis »
Kód produktu : EB8780-81 Záruka : 24 měsíců
Toto zboží se již neprodává
Kovové plátky 14 x 14 centimetrů, 7 kusů, stříbro.

Detailní popis Kovové plátky 14 x 14 centimetrů, 7 kusů, stříbro.

Na suchý a čistý povrch jako je dřevo, sádra, sklo, kov, lepenka a podobně, který chcete pokovit, naneste lepidlo na kovové plátky. Potom položte jeden kovový plátek na povrch předmětu a opatrně jej přetřete jemným štětcem. V závislosti na reliéfu předmětu, na kterém pracujete, můžete místo celých plátů použít jen malé kousky kovových plátků. Nakonec, když jste s prací spokojeni, vyleštěte materiál pomocí kousku bavlny. Pokud vidíte původní povrch předmětu skrze mezery, aplikujte přes ně ještě vícekovových plátků. Jeli to nutné, můžete na hotovou práci aplikovat lesklý popřípadě matný akrylový lak, případně použijte šelak jako ochranu proti vlhkosti a oxidaci.

Produkt Kovové plátky 14 x 14 centimetrů, 7 kusů, stříbro. zařazen v těchto kategoriích