Fimo Professional extruder model 2019

Fimo Professional extruder model 2019. Extrudér je nezbytnou pomůckou každého profesionálního tvůrce – nebo každého, kdo se jím chce stát. Různé tvary v krásných barvách můžete vytvořit bez většího úsilí. Ať už chcete docílit retro vzhledu, kouzelných provázků nebo mřížkových designů.

detailní popis »
Kód produktu : 870017 Výrobce : STAEDTLER
Záruka : 24
Dostupnost: momentálně nedostupné i
Cena s DPH:801,91
Cena bez DPH:662,73
Fimo Professional extruder model 2019
Fimo Professional extruder model 2019
Fimo Professional extruder model 2019
Fimo Professional extruder model 2019
Fimo Professional extruder model 2019

Detailní popis Fimo Professional extruder model 2019

Extrudér Profesional je vyroben z vysoce kvalitní oceli s rukojetí z lakovaného javorového dřeva. Extruder Profesional je nezbytnou pomůckou každého profesionálního tvůrce a byl navržen aby uspokojil a ty nejnáročnější potřeb umělců a pokročilých uživatelů. Různé tvary v krásných barvách můžete vytvořit bez většího úsilí. Ať už chcete docílit retro vzhledu, kouzelných provázků nebo mřížkových designů – kreativita nezná hranic. Vytvořit ohromující cany k výrobě náhrdelníků, náušnic a náramků jde s použitím extrudéru snadno a rychle.
 
Pro tvarování polymerové hmoty je tedy nyní k dispozici extrudér v praktické sadě se 20 nástavci  a s řadou čtyř oboustranných nástrojů obsahujících rydlo ve tvaru V a jehlu, vrtáček a hladítko, dvě silikonová hladítka ve tvaru štětce a hrotu, kuličkový nástroj ve dvou velikostech. Extruder skvěle doplňuje sortiment řady FIMO professional, který svou vynikající kvalitou a skvělým řemeslným zpracováním zajišťuje jejich pohodlné používání.
 
Balení obsahuje:
 
Precizně zpracovaný ocelový extrudér s kličkou s délkou válce 11cm a vnitřním průměrem 1,7cm
20 výměnných disků s různými motivy a praktický plastový box pro přehledné uchovávání celé sady.
1x FIMO řezák
1x Obrázkový návod na 4 výrobky

Produkt Fimo Professional extruder model 2019 zařazen v těchto kategoriích