Premo průsvitné

Prémiová polymerová hmota. Lze kombinovat v jednom výrobku s FIMO i s Cernitem. Výrobek se zapéká na 120-130 st. C po dobu 30ti minut (pro sílu materiálu 6mm).

 

Premo lze kombinovat v jednom výrobku s hmotou FIMO a Cernit. Premo je dražší než Cernit, a cenově srovnatelný s FIMO. Premo má široký výběr sytých a zvláštních barev. Velmi žádané jsou zejména metalické barvy. Premo je na omak při zpracování velmi kompaktní a trochu tužší než Cernit. I při zpracování je tak srovnatelný s FIMO Classic. Výroba probíhá v USA.

 

Po chvíli hnětení je Premo natolik měkké, že se barvy snadno prolínají (blending) a přitom je dostatečně tuhé, že udrží jemné tvary a detaily. Premo si zachovává flexibilitu a přitom je konečný produkt velmi pevný a trvanlivý. Tato jedinečná kombinace vlastností předurčuje tuto hmotu pro tvoření šperků, domácích dekorací a funkčních detailů pro běžné použití. Ohromnou výhodou je také široká nabídka velmi jasných a sytých barev. Jednotlivé barvy lze míchat do nových odstínů.


Hmota Premo 57 gramů, barva číslo 5046 průsvitná žlutá

Prémo lze kombinovat v jednom výrobku s hmotou FIMO a Cernit. Prémo je dražší než Cernit, a cenově srovnatelný s FIMO. Prémo má široký výběr sytých a zvláštních barev. Velmi žádané jsou zejména metalické barvy. Premo je na omak př...

Hmota Premo 57 gramů, barva číslo 5046 průsvitná žlutá
Detail
Skladem i
Cena s DPH55,95


Nadřazené kategorie