Sada 2 textur na fimo, Music/Calligraphy

Vážený zákazníku, objednávky přijaté od 13. 12. 2018 od 6 hodin budeme expedovat od 2. 1. 2019. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme hezké Vánoce.

Vzor textury do hmoty můžete přenášet vtlačením pomocí akrylového válečku či profesionálního FIMO strojku. Vysoká kvalita a odolnost zaručí dlouhou životnost tohoto výrobku. K údržbě a očištění stačí jen vlhký hadřík, větší znečištění odstraníte pomocí měkkého kartáčku. Textury jsou vhodné k vytváření ...

detailní popis »
Kód produktu : 874404 Záruka : 24 měsíců
Toto zboží se již neprodává
Sada 2 textur na fimo, Music/Calligraphy
Sada 2 textur na fimo, Music/Calligraphy
Sada 2 textur na fimo, Music/Calligraphy

Detailní popis Sada 2 textur na fimo, Music/Calligraphy

S těmito texturami dokážete vytvořit rozmanité dekorativní vzory na různém povrchu. Vysoce kvalitní FIMO textury byli vyvinuty speciálně pro modelovací hmoty a další široké použití.
FIMO textury jsou určené k otištění vzoru do povrchu hmoty (FIMO, FIMO Air, atd..), vytváření kreseb na papír za použití tuže, olejových pastelů či barevných pastelek.
Díky průhlednému materiálu umístíte texturu velmi přesně. Vysoká ohebnost zajistí perfektní přenesení vzoru i na vypouklé a oblé tvary.
Vzor textury do hmoty můžete přenášet vtlačením pomocí akrylového válečku či profesionálního FIMO strojku. Vysoká kvalita a odolnost zaručí dlouhou životnost tohoto výrobku.
K údržbě a očištění stačí jen vlhký hadřík, větší znečištění odstraníte pomocí měkkého kartáčku.
Textury jsou vhodné k vytváření fascinujících vzorů na povrchu šperků, rámečků, svícnů či jiných předmětů. Úžasný efekt dosáhnete také kombinací FIMO hmoty a perleťových pudrů.
Stačí si už jen vybrat z nabízených vzorů.
Sada obsahuje vždy 2 různé textury o rozměrech 168 mm x 150 mm.

Produkt Sada 2 textur na fimo, Music/Calligraphy zařazen v těchto kategoriích