Barevný pudr Perfect Pearls - Plum 2,5g

Perfect Perls mají speciální složení s obsahem pryskyřice a pigmentů, které lze používat jak za mokra, tak za sucha. Perfect Pearls můžete namíchat do barev, nanášet na papír i polymerové hmoty. Vždy před použitím Perfect Pearls, klepněte s nádobkou o stůl, aby se pudr usadil. Nádobky Perfect Pearls zavírejte tak, že nejprve ...

detailní popis »
Kód produktu : L-PPP17790 Záruka :
Toto zboží se již neprodává
Barevný pudr Perfect Pearls - Plum 2,5g

Detailní popis Barevný pudr Perfect Pearls - Plum 2,5g

Perfect Pearls můžete:
a)    namíchat do barev na vodní bázi, do inkoustů, akrylových barev, do velmi hustých embossovacích prášků apod. Můžete je přimíchat do barev, nebo do kapky vody a získat metalickou barvu.
b)    použít na polymerové hmoty. Nanáší se na polymer před zapečením štětečkem (nebo bříškem prstu) tenká vrstva. Na neupečený polymer se pudr nanáší přímo, nepotřebujete žádné médium.
c)    nanášet na Perfect Medium – médium v tužce nebo v polštářku, které funguje jako lepidlo. Médim můžete nanést na razítko, otisknout na papír zasypat pudrem a ten se uchytí pouze v místech otisku.
d)    použít na papír pro získání metalického lesku. Nanáší se to štětečkem na pomaluschnoucí inkousty a barvy (pigmentové inkousty, nebo Distress Ink od Tima Holtze). Povrch pak je metalický, přitom je vidět podkladová barva. Povrch není vystouplý jako při použití embosovacích prášku a nemusí se také zapékat horkovzdušnou pistolí.

Fixování:

Papír: Doporučujeme zafixovat po dokončení celého přání pudr na papíru pomocí laku ve spreji (např. lak na vlasy), či uměleckým fixativem (používá se např. na suché pastely).
Polymery: Po zapečení doporučujeme přelakovat lakem na polymery.

Produkt Barevný pudr Perfect Pearls - Plum 2,5g zařazen v těchto kategoriích